Si u dëbuan shqiptarët nga Manastiri
Rajoni dhe Politika Kulturë

Si u dëbuan shqiptarët nga Manastiri

22.Nov.2020 16:23
0
Ndërroi jetë veprimtari Rahim Fazliu, varrimi u bë në Bujanoc
Deklaratë e përbashkët Kosovë-Shqipëri: Serbia “të ndalë fshirjen e adresave të shqiptarëve në Luginë të Preshevës”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration