Shtrydhni një limon në vaj ulliri, ja çfarë do të ndodh
Trupi dhe shëndeti

Shtrydhni një limon në vaj ulliri, ja çfarë do të ndodh

16.Mar.2019 08:32
0
Mjekësia alternative është bërë jashtëzakonisht e popullarizuar viteve të fundit.
 
Ajo mund të përmirësojë shëndetin tuaj të përgjithshëm dhe të trajtojë një gamë të gjerë sëmundjesh dhe gjendjesh shëndetësore, transmeton lajmi.net.

Largimi i toksinave dhe mbetjeve nga trupi juaj është mënyra më e mirë për të mbajtur në kontroll shëndetin tuaj të përgjithshëm.

Zorrët, mëlçia dhe veshkat janë organet më të rëndësishme, poërgjegjëse për detoksifikimin trupor.

Vaji i ullirit dhe lëngu i limonit janë dy përbërësit me beneficione maksimale në procesin e detoksifikimin. Këta dy përbërës do t’iu mbrojnë juve nga gjendjet e rrezikshme shëndetësore, inflamacionet, sëmundjet, infeksionet dhe të largoni të gjitha toksinat.

Për t’i arritur të gjitha këto, kombinojini përbërësit në raportin 1: 1, përzieni ato dhe konsumoni përzierjen e arritur në baza ditore.

Edhe serbët bëjnë gati valixhet për Gjermani
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration