Shqiptari i pashkollë gjen defekt në Facebook dhe fiton shuma të majme
Atraktive

Shqiptari i pashkollë gjen defekt në Facebook dhe fiton shuma të majme

08.Nov.2018 06:19
0

I suksesshëm në planin ndërkombëtar është treguar një 22 vjeçar nga Gjilani.

Ai arriti të punësohet në Facebook pasi gjeti defekte të sigurisë në këtë rrjet social.

Tani Leonard Abdullahu është përgjegjës për llogaritë e përdoruesve nga Kosova.

https://youtu.be/obWZjNF1lQc

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration