Shprehitë e mëngjesit që ua bëjnë ditën më të mirë
Atraktive

Shprehitë e mëngjesit që ua bëjnë ditën më të mirë

06.Nov.2018 09:51
0

Shumë njerëz në këtë shekull po privohen nga gjumi shkaku i menaxhimit të keq me teknologjinë në momentin kur koha është për gjumë.

Gjumi është një nga gjërat më të rëndësishme në jetën tuaj, sepse rritë shpejtësinë tuaj të të mësuarit, ju ndihmon të kujtoni më shumë informacion, dhe të jeni më të lumtur gjatë ditës.

Nëse ju dëshironi të jeni produktiv gjatë ditës atëherë ju duhet të zgjidhni shprehitë e juaja mëngjesore.

-Zgjohuni posa të lind dielli

-Meditoni

-Bëni ushtrime, vraponi, ecni…

-Përgatituni një natë më parë

-Pini një kafe nëse mendoni se ju bën mirë dhe fillojeni ditën tuaj

Kryeministrja serbe ankohet për Kosovën tek Kancelari austriak
Zvezda dëmton Championsin me përfshirje të politikës dhe dyshimet për kurdisje
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration