Shpërndahet Kuvendi i Kosovës
Rajoni dhe Politika

Shpërndahet Kuvendi i Kosovës

22.Aug.2019 10:53
0

Me 88 vota për, 1 kundë dhe 1 Abstenim  të deputetëve është shpërndarë sot legjilatura e gjashtë e kuvendit të Kosovës.

Kjo është bërë me mocion procedural, ku shkoi drejt në votim, shkruan Insajderi.
 
Shpërndarja e kuvendit ka ardhë pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj, i cili u ftua nga Gjykata Speciale si i dyshuar për krime lufte.
Shkencëtarët zhvillojnë testin e gjakut që mund të parashikojë nëse do vdisni brenda 10 vjetëve
Zhyten pas 15 vjetësh në rrënojat e “Titanikut” trishtohen nga ajo çfarë gjejnë (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration