Shkup: Vrasje para qendrës klinike, zënka familjare përfundon tragjikisht (video)
Rajoni dhe Politika

Shkup: Vrasje para qendrës klinike, zënka familjare përfundon tragjikisht (video)

13.Apr.2020 08:53
0

Sot disa minuta pas mesnate rreth orës 00:10 në orë policore ka ndodhur një vrasje para qendrës klinike në Shkup.

 Ende nuk dihet motivi i sigurt, por zënka familjare përfundoi tragjikisht. Viktima është 55 vjeçar dhe është therrur me thikë nga djali i tij. 

Për shkurtë video në Klan Macedonia Television

30 thënie filozofike nga disa prej mendjeve më të ndritura!
Pse e lëndojmë njëri-tjetrin, korrespondenca mes Tolstoit dhe Gandit!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration