Shkëmbimi i madh po ndodh mes Interit dhe Real Madridit
Sport

Shkëmbimi i madh po ndodh mes Interit dhe Real Madridit

14.Feb.2020 09:11
0

Real Madrid janë të gatshëm të dërgojnë Luka Modricin tek Inter, si pjesë e një marrëveshje transferimi që do të sillte në ‘Santiago Bernabeu’ mbrojtësin Milan Skriniar.

Reprezentuesi sllovak cilësohet si një nga mbrojtësit më të mirë në Evropë, duke dhënë kontribut të jashtëzakonshëm në rikthimin e Interit në garën për titull në Serie A.

 
 

Mosha e tij prej vetëm 25 vjeçare, i jep garanci Real Madridit për të sjellë qetësi në mbrojtje për disa vite.

 

Në anën tjetër, Inter ka dy afate që ka kërkuar transferimin e Luka Modric në ‘San Siro’, por që ka dështuar të bind Real Madridin në finalizimin e një marrëveshje.

Mediet në Spanjë deklarojnë se tashmë ekziston një marrëveshje me klubeve, dhe se në verë ajo do të bëhet formalitet.

Britanikët zbulojnë identitetin e rremë të shqiptarit në Londër, anulojnë pasaportën (video)
​Më 15 qershor do të publikohet dokumentari kushtuar aktorit Bekim Fehmiu
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration