Shenjat që karakterizojnë depresionin
Trupi dhe shëndeti

Shenjat që karakterizojnë depresionin

03.Oct.2018 10:33
0

Ekspertët kanë shpjeguar se cilat shenja zbulojnë depresionin, të cilat mund t’ju ndihmojnë për të gjetur nëse jeni vetëm në mungesë të përkohshme disponimi ose bëhet fjalë për një depresion të vërtetë.

Kujdes, nëse vëreni këto shenja te vetja, apo edhe te ndonjë i afërm, kjo do të thotë se jeni prekur nga depresioni:

Ndiheni gjithnjë e më të trishtuar,

Hani më shumë ose më pak se zakonisht,

Flini më pak ose më shumë se zakonisht,

Ju nervozojnë gjërat e imëta,

Ndiheni të pavlefshëm.

Problemet në PDK, kush ka më shumë ndikim, Thaçi apo Veseli?
Gjigantët e internetit kërkojnë ligje më të forta për privatësinë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration