Samsung Galaxy S20 shumë shpejtë në treg
Shkencë dhe teknologji

Samsung Galaxy S20 shumë shpejtë në treg

12.Feb.2020 10:19
0

Samsung Galaxy S20 me çmim marramendës.

 

Samsung është duke u pregatitur që të lansojë një telefon në treg. Çdo pranverë Samsung ka të reja tregun e telefonave, raporton “The Sun”, transmeton lajmi.net.

Super shpejtësia e tij do të mundësojë që të shkarkoni shumë aplikacione të ndryshme për shumë pak sekonda.

 

Këto janë ndryshimet e Samsung Galaxy S20:

  • Display:2 inches (3200 x 1440 pixels)
  • Processor:Exynos 990 / Snapdragon 865
  • RAM:12GB
  • Storage:128GB
  • Rear camera:12-megapixel, 64-megapixel telephoto, 12-megapixel ultra-wide
  • Front camera:10-megapixel
  • Battery:4,000mAh

Presim që Samsung Galaxy të kushtojë 1183.97 euro në Britani kurse në Amerikë 1007.55 euro

Real Madridi interesohet për Brozovicin
Studimi i ri/Mishi i rrezikshëm për shëndetin
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration