Sa i shpejtë është McLaren 570S?
Shkencë dhe teknologji

Sa i shpejtë është McLaren 570S?

24.Mar.2020 11:13
0

Sa e shpejtë është McLaren 570S? Ju duket se nuk keni nevojë për modelet 720S ose 765LT për të përjetuar shpirtin McLaren, pasi 570S është më shumë sesa i mjaftueshem për të mbushur ditën tuaj dhe për të dhënë adrenalinën e nevojshme, transmeton Zeri.info.

Image

Familja sportive ka një 570 GT, 570 S Spider, 600LT dhe 600LT Spider, 540C dhe 570 S dhe kjo e fundit mund të shkojë deri në 329 km/h. Ka një motor 3.8 litër twin-rurbo V8 me një transmetim automatik me shtatë shpejtësi dhe mund të prodhojë 562 kujfuqi dhe moment rrutullimi prej 600 Nm.

“Nusja e Kemal Pashës së Turqisë?”
Microsoft paralajmërim serioz për përdoruesit e Windows
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration