S’ka klub që e do Bale
Sport

S’ka klub që e do Bale

09.Aug.2019 09:03
0

Asnjë klub është i interesuar që ta blejë prej Real Madridi, Gareth Bale.

Tottenham Hotspur shkurtimisht kishte shqyrtuar mundësinë e blerjes së uellsianit, por që më pas shikonte caqe më të reja si Giovani lo Ceslo dhe Ryan Sessegnon, shkruan esRadio, transmeton Klan Kosova.

Qëndrimi i pakëndshëm i tij në Bernabeu mund të zvarritet pasi kalimi i tij në Juansu Sunning për një vlerë rekorde dështoi që në fillim të verës.

Deri tash nuk ka shfaqur interesim askush që në radhët e saja ta ketë anësorin.

Lugina përfundimisht t’i ribashkohet Kosovës
Kosovë : Nuk ka reciprocitet të ri ndaj Serbisë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration