S’ka fitues në Inter-Atalanta, Lazio shmang humbjen në fund
Sport

S’ka fitues në Inter-Atalanta, Lazio shmang humbjen në fund

08.Apr.2019 10:27
0

Nuk ka fitues në sfidën mes Interit dhe Atalantës në ndeshjen e javës së 31 të Serisë A. 

Në San Siro , ndeshja mes dy skuadrave u mbyll me barazimin 0-0 duke marrë nga 1 pikë secila, një pikë që i jep mundësi Interit që të mbajë vendin e tretë, ndërkohë që Atalanta barazon Milanin në garën për një vend në zonën Champions duke shkuar në 52 pikë.

Edhe në Olimpico nuk pati fitues mes lazios dhe Sassuolos me skuadrën e Inzaghit që humbi mundësinë për të barazuar Romën me pikë.

2-2 ishte rezultati përfundimtar i kësaj sfide me Lazion që shënoi me Immobilen dhe Lulic, ndërkohë që mes tyre qëndrojnë golat e Rogerios dhe Berardit për Sassuolon

Studim: Rinia shqiptare e kalon kohën në kafene e internet
Ilir Shaqiri e Arben Krasniqi i këndojnë Batalionit Atlantiku (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration