Roma rrit ofertën për Smallingun
Sport

Roma rrit ofertën për Smallingun

31.Dec.2019 07:45
0

Roma raportohet se ka rritur ofertën për Chris Smallingun në 15 milionë euro plus tri të tjera në bonuse, duke iu afruar çmimit që kërkohet nga Manchester Unitedi. 

Sipas “Gazzetta dello Sport”, dy klubet janë në negociata për të bërë transferim të përhershëm kalimin e anglezit në Olimpico.

Unitedi kërkon 20 milionë euro për qendërmbrojtësin që po shkëlqen këtë edicion si i huazuar te Roma.

Ai pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare dhe të fitojë 3.2 milionë euro te skuadra romake.

Klubi italian ka paguar tre milionë euro për huazimin e lojtarit që ka shënuar dy gola e ka pasur një asistim në 15 paraqitje.

Hyda: Qeverisja e komunës së Bujanocit, më e keqja që nga viti 2002 e këndej!
​Dënohet me burg krijuesi i bebeve OMGJ
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration