Roma refuzon Perishiqin
Sport

Roma refuzon Perishiqin

08.Aug.2019 15:22
0

Raportohet se Roma ka hedhur poshtë mundësinë e transferimit të anësorit të Interit, Ivan Perishiq. 

Perishiqi nuk është në planet e Interit në këtë sezon dhe Calciomercato raporton se ylli kroat i është ofruar Romës, transmeton Koha.

Giallorossi duhet të mbushin hapësirën e lënë bosh nga largimi i Stephan El Shaaraëy, i cili u transferua te klubi kinez, Shanghai Shenhua.

Por, Roma nuk e ka konsideruar transferimin e Perishiqit.

Megjithatë, klubet janë në bisedime për Edin Xhekon, me boshnjakun që pritet të transferohet tek Interi.

Shqiptari shpik vaksinën kundër kancerit, merr patentë europiane
Fitoi lotarinë amerikane me diplomë false, zbulohet skandali i shqiptarit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration