Reali u kthehet fitoreve në ligë
Sport

Reali u kthehet fitoreve në ligë

25.Feb.2019 06:15
0

Pas befasisë nga Girona javën e shkuar, Reali u është kthyer fitoreve në La Ligë.

Skuadra madrilene mposhti Levanten 1 me 2 në xhiron e 25-të.

Karim Benzema dhe Gareth Bale shënuan nga penaltitë për Realin teksa Roger ishte i vetmi që shënoi për Levanten.

Në tabelë, pas 25 ndeshjeve, Reali ka 48 pikë, dy më pak se Atletico që është e dyta dhe nëntë më pak se Barcelona që prin.

Beograd: Vritet drejtori Auto-Moto të Serbisë (AMSS) Mirko Butuli. Atentatori bën vetvrasje
Grimca mençurie nga të mëdhenjtë – Russell, Kamy dhe Umberto Eco!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration