Reali interesohet për Cengizin
Sport

Reali interesohet për Cengizin

02.Apr.2019 08:54
0

Skuadra e Real Madridit ka shprehur interesim për mesfushorin ofensiv të Romës, turkun Cengiz Under.

Lajmi është bërë i ditur të hënën nga mediumet turke.

21-vjeçari, pëlqehet nga trajneri i Realit, Zinedine Zidane pas paraqitjeve të mira që i ka bërë këtë edicion te Roma.

Under ka kontratë me Romën deri në vitin 2022 kurse këtë edicion ka gjashtë gola e nëntë asistime në 26 paraqitje në të gjitha garat.

Kartoni i tij, vlerësohet rreth 50 milionë euro kurse interesim për reprezentuesin turk kanë treguar edhe skuadrat nga Premier League, si Arsenal e Chelsea.

Diplomati norvegjez thotë se Rambujea krijoi tre shtete: Serbinë, Malin e Zi dhe Kosovën
Pesë gjëra që nuk duhet të bëni me stomakun bosh
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration