Rast i rrallë, shikojeni çfarë peshkaqeni gjigant është kapur në Shqipëri
Atraktive

Rast i rrallë, shikojeni çfarë peshkaqeni gjigant është kapur në Shqipëri

20.Oct.2018 16:05
0
Po në të njëjtën periudhë vjet është kapur një tjetër peshkaqen.

Një peshkaqen i përmasave të frikshme, 3 metra i gjatë dhe 100 kg është kapur 3 milje larg ishullit të Sazanit.

“Ky është peshkaqeni dem. Është një rast tejet i veçantë sepse hyn në speciet agresive.

Po në të njëjtën periudhë vjet është kapur një tjetër peshkaqen.

Të tilla specie konsiderohen të rrezikshme”, tha Sherif Durmishi, kapiteni i anijes.

Verën e kaluar, në të njëjtën kohë në grepat e peshkatarëve ka rënë e njëjta specie peshkaqeni por kësaj here në Himarë.

Bosnje e Hercegovina miraton martesat nga gjinia e njëjtë
‘Te shqiptarët, kur e jep fjalën duhet ta mbash, edhe nëse e rrezikon jetën tënde’ (VIDEO)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration