​Ramosi shënon nga pika e penalltisë, Reali përsëri në epërsi ndaj Atleticos
Sport

​Ramosi shënon nga pika e penalltisë, Reali përsëri në epërsi ndaj Atleticos

09.Feb.2019 17:05
0

Real Madridi ka kaluar përsëri në epërsi në ndeshjen kundër Atletico Madridit, e cila po zhvillohet për mometin në stadiumin Wanda Metropolitano, në kuadër të La Ligës.

Kapiteni dhe qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, e kaloi skuadrën e tij të epërsi me rezultat 2:1, duke shënuar nga pika e penalltisë.

Portieri Jan Oblak e kuptoi krahun në të cilin do të gjuante Ramosi, mirëpo nuk arriti ta ndalojë gjuajtjen e rivalit të tij.

Penalltia u fitua nga Vincius Junior.Times: Serbia në BE vetëm pas njohjes së pavarësisë së Kosovës
Premier League, nuk ndalet vrulli i United (Video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration