Rakitiq dëshiron të luajë me Ronaldon
Sport

Rakitiq dëshiron të luajë me Ronaldon

14.Feb.2020 09:01
0

Mesfushori i Barcelonës, Ivan Rakitiq, ka thënë se do të dëshironte të luante me superyllin e Juventusit, Cristiano Ronaldon.

Së fundi është raportuar se Rakitiq do të transferohet në Juventus dhe një deklarim i tillë nuk i shuan dyshimet se ai do të largohet nga Camp Nou, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Sigurisht që do ta bëja. Ai është gjithashtu një nga lojtarët më të mëdhenj në histori. Unë kënaqem duke parë atë të luajë dhe ai qëndron shumë mirë në Juventus”, ka thënë Rakitiq.

 

Vuçiq pas takimit me Grenellin: Dialogut i kthehemi pasi të hiqet taksa
Britanikët zbulojnë identitetin e rremë të shqiptarit në Londër, anulojnë pasaportën (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration