Qepa, aleatja më e mirë e organizmit tuaj, ja efektet e saj…
Trupi dhe shëndeti

Qepa, aleatja më e mirë e organizmit tuaj, ja efektet e saj…

12.Jan.2019 15:56
0

Perimet preferohen të konsumohen nga dietologët.

Konsumimi i qepës ka dobi të ndryshme në shëndetin e njeriut.

Një studim i publikuar nga Journal Thrombosis Research tregon se qepa ndihmon në menagjimin e sëmundjeve të zemrës.

Po ashtu qepa forcon edhe sistemin imunitar të njeriut.

Pos kësaj qepa rregullon sasinë e sheqerit në gjak.

Kaluat moshën 30 vjeçare? Ja ushqimet që duhet t’i thoni lamtumirë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration