Punë e kryer! Ramsey te gjiganti italian
Sport

Punë e kryer! Ramsey te gjiganti italian

07.Jan.2019 10:03
0

Juventusi është i gatshëm të nënshkruajë, Aaron Ramsey këtë muaj dhe jo të presë që kontrata e mesfushorit të skadojë në fund të sezonit, raporton Calciomercato.

Ramsey njoftohet se ka rënë dakord të bashkohet me Bianconerin në verë në një marrëveshje pesëvjeçare me vlerë në rajon prej € 10million (£ 8.9m / $ 11.4m) në vit.

Megjithatë, Juventusi po konsideron të sjellë marrëveshjen atë këtë muaj dhe janë të gatshëm të paguajnë rreth 10 milion euro për Uellsianin.

Liverpooli me një super-transferim
Luka Modric:”Nuk jemi nw nivelin e duhur”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration