Publikohet video ku Balotelli shan shqip (video)
Sport

Publikohet video ku Balotelli shan shqip (video)

02.Jan.2020 09:51
0

Mario Balotelli nuk ndihet aspak i kompleksuar për të bërë reagimet nga më të çuditshmet.

I njohur për sjelljet e padisiplinuara brenda dhe jashtë fushe, sulmuesi italian i ka habitur të gjithë këtë herë me një video ku shan në gjuhën shqipe.

Në momentin që ai filmohet, “Super Mario” lëshon gojën duke përdorur një fjalor banal.

Ai thotë: Të q*f*a motrën mu në p*th!” Video-ja është filmuar disa kohë më parë në Itali.

Reagimi i tij i ka bërë të gjithë të qeshin.

Zbuloni cili nga liderët kosovarë është më i ndjekuri, e më i pëlqyeri në Facebook
​Njerëzit gabimisht i mbajnë mend faktet, përhapin 'lajme të rreme' kur flasin me të tjerë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration