Peshkatari hap barkun e peshkaqenit, habitet çfarë gjen brenda tij
Atraktive

Peshkatari hap barkun e peshkaqenit, habitet çfarë gjen brenda tij

22.Dec.2018 18:04
0

Me një thikë në dorë, një njeri shihet duke prerë përgjysmë një peshkaqen të bardhë.

Fillimisht shihet se ka diçka brenda trupit të peshkaqenit, por nuk është e qartë se për çfarë bëhet fjalë.

Por kur thika futet më thellë, vjen befasia. Peshkaqeni në fakt është shtatzënë – dhe më shumë se 20 të vegjlit e tij dalin jashtë trupit të tij.

Për fatin e të vegjëlve, nëse mund të quhet fat, peshkatarët vendosen që ata t’i kthenin përsëri në det.

Promovohet fletushka për fëmijë parashkollor " Siguria ditore" në Preshevë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration