Perez ka në listë tre trajnerë për të pasuar Solarin
Sport

Perez ka në listë tre trajnerë për të pasuar Solarin

04.Mar.2019 16:56
0

Santiago Solari pritet të largohet pas përfundimit të këtij sezoni dhe presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka bërë gati një listë me zëvendësuesit e mundshëm të tij.  

Presidenti i Real Madrid, Perez ka filluar të hartojë një listë të shkurtër me emra të trajnerëve që mund ta zëvendësojnë Solarin në sezonin e ri.

 Sipas gazetës AS, vetëm në rast se fiton trofeun e Ligës së Kampionëve, Solari do të mbetet në krye të ekipit sezonin e ardhshëm.
Reeker: Nëse Prishtina nuk kthehet në negociata, rrezikohet e ardhmja e saj evropiane
“Skënderbeu” në kantier!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration