Pasojat e kafesë në bark të zbrazët
Trupi dhe shëndeti

Pasojat e kafesë në bark të zbrazët

07.Nov.2018 09:27
0

Duke iu falënderuar kafesë, ju mund të shkoni në punë i kthjellët.

Mirëpo, kafja në bark të zbrazur ka disa efekte negative, sidomos nëse ajo konsumohet në mëngjes, pasi që shkakton gastritin.

Por, edhe nëse konsumoni ushqim pas kafes menjëherë, prapë do t’i ndjeni përzierjet e stomakut.

Gjithashtu, nëse kafja pihet pa ngrënë zgjeron mundësitë që të ju rritet kolesteroli, dhe si përfundim i gjithë kësaj është se konsumimi i kafes pa ngrënë është gjë e keqe për barkun.

Gjermania kërkon 1.2 milion punëtorë, këto janë profesionet që kërkohen
Historike: Gzim Selmani, kampion në WWE-RAW
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration