Pagoi 50 euro dhe arriti të futet në Mal të Zi pa test për COVID-19, turisti arrestohet pasi tregoi ngjarjen në TV
Rajoni dhe Politika

Pagoi 50 euro dhe arriti të futet në Mal të Zi pa test për COVID-19, turisti arrestohet pasi tregoi ngjarjen në TV

13.Jul.2020 09:03
0

Një shtetas gjerman është arrestuar në Mal të Zi pasi gjatë një interviste ku pyetej se si po kalonte pushimet ai tregoi se si kishte korruptuar me 50 euro policët në pikën kufitare me Shqipërinë.

“Unë udhëtova me makinë”, tregon ai. 

Ndërsa kur gazetari e pyet nëse kishte kaluar testin për Covid-19, ai thotë se jo.

“Vetëm i futa 50 euro në pasaportë dhe kalova pa problem”, shton ai.

 

 
 
 
Më të vizituarat
Vuçiq fton listën shqiptare të Luginës për mendim rreth kryeministrit të ri të Serbisë?
Raporti zyrtar i policisë rreth vrasjes në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration