Nuk zgjat gëzimi për tifozët e Liverpool, ylli i skuadrës gjashtë javë jashtë fushave
Sport

Nuk zgjat gëzimi për tifozët e Liverpool, ylli i skuadrës gjashtë javë jashtë fushave

06.Dec.2018 19:51
0
Liverpool ka shënuar fitore të rëndësishme në ndeshjen kundër Burnley, me rezultatin 3:1.
 
Kësisoj, “The Reds” mbajnë hapin me liderët e Manchester City, me vetëm dy pikë distancë.

Por, pas ndeshjes, Jurgen Klopp dhe tifozët kanë pranuar një lajm shokues.

“Goal” shkruan se mbrojtësi i skuadrës Joe Gomez do të mungojë për gjashtë javë, si pasojë e një lëndimi, transmeton lajmi.net.

Anglezi u detyrua të largohet nga ndeshja me Burnley në minutën e 23-të të takimit, pas një përplasje me Ben Mee.

Mungesën e tij e ka bërë të ditur trajneri i skuadrës Jurgen Klopp.  /Lajmi.net/

Mjaltë dhe hithra, kura 3 javore për dhimbjet e kyçeve dhe kundër kollës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration