Nëse tentoi me të vërtetë të gjuajë në portë, është goli më i mirë në Europa League
Sport

Nëse tentoi me të vërtetë të gjuajë në portë, është goli më i mirë në Europa League

09.Nov.2018 09:24
0

Suso ka shënuar një gol të bukur mbrëmë në Europa League, duke shpëtuar Milanin nga humbja në Spanjë ndaj Real Betisit.

Anësori spanjoll, që dje mori ftesën edhe nga trajneri Luis Enrique për ndeshjet që Spanja i zhvillon ndaj Kroacisë e Bosnja Hercegovinës, ka shënuar gol të bukur nga gjuajtja e lirë.

Ai shënoi për të barazuar rezultatin në 1-1 dhe nëse me të vërtetë kishte për qëllim të gjuaj drejt në portë, e jo të harkojë – padyshim është një ndër golat më të bukur këtë edicion në Europa League. /Insporti

Teknologjia bën tre të paralizuar të çohen në këmbë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration