Nënë e bijë, pilote
Atraktive

Nënë e bijë, pilote

25.Mar.2019 21:33
0

Janë Wendy Rexon dhe vajza e saj Kelly, ato që urojnë mirëseardhjen në fluturimin e

“Delta Airlines”, në linjën Los Angeles-Atlanta.

Një çështje familje në lartësi të madhe, e bërë publike në rrjetet sociale nga John R. Watret, rektor i Universitetit të Aeronautikës “Embry Riddle”.

Ai komplimentoi nënë e bijë për zgjedhjen e të njëjtit profesion, duke publikuar edhe fotografinë e tyre.

Image

Kështu zbulon se Rexon, janë në shtëpinë-kabinë, duke qenë se për to është një ambient familjar.

Ndërkohë edhe bashkëshorti i Wendyt dhe babai i Kartet, fluturon për “American Arilines”. Ndërkohë vajza tjetër, Kate, është gjithashtu pilote.

Studimi: Shqiptarët po shtohen shpejt e maqedonasit po zvogëlohen shumë
Imami sqarim për Medresenë në Preshëvë: Vehabizimi dhe indoktrinimi mollë sherri
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration