Në SHBA kapet peshku me dy gojë
Atraktive

Në SHBA kapet peshku me dy gojë

23.Aug.2019 19:58
0

Fotoja e një peshku me dy gojë u bë menjëherë virale, pasi u postua nga një grua në SHBA, e cila e kishte kapur në Nju Jork.

Gruaja, e quajtur Debi Geddes, tha për Fox News se peshku ishte i shëndetshëm dhe i fortë, edhe pse kishte dy gojë.

“I bëmë menjëherë foto dhe më pas e liruam”, thotë ajo, ndërkohë që fotoja ka marrë me mijëra shpërndarje nëpër rrjete shoqërore.

Peshku u kap te Liqeni Champlain, dhe disa thonë se peshku mund të ketë pësuar anomali edhe prej mbetjeve të shumta që hidhen në atë liqen nga Kanadaja dhe Vermonti./dita

Shqiptarët në Mal të Zi kërkojnë më shumë vendkalime kufitare me Kosovën e Shqipërinë
Pakti Hitler-Stalin 80 vjet mё parё
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration