Në Serbi, 137 raste të reja me COVID-19
Rajoni dhe Politika

Në Serbi, 137 raste të reja me COVID-19

26.Jun.2020 07:38
0

Në Serbi, një person tjetër ka vdekur si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit, ndërsa 137 persona të tjerë u infektuan, që do të thotë se sot ka 954 raste aktive të infeksionit,transmeton Titulli.com.

Gjithsej janë regjistruar 13.372 raste të infeksionit.

Nga dje janë testuar 7.311 persona, prej të cilëve 137 pozitiv ndaj koronavirusit.

Në 24 orët e fundit, një person tjetër vdiq si pasojë e koronavirusit, i cili rriti numrin e vdekjeve në 264. Në respirator janë 24 pacientë.

Deri tani janë testuar 366.380 qytetarë.

Grenell: Presim që së shpejti të caktohet data e re e takimit në Shtëpinë e Bardhë
PD iniciativë për koalicione të mundshme, a janë 2 parti të pashmangshme në qeverisje?
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration