Në këtë qytet shqiptar nuk të japin nuse po nuk pate 220 mijë euro
Atraktive

Në këtë qytet shqiptar nuk të japin nuse po nuk pate 220 mijë euro

31.Oct.2018 09:08
0
A din sa kushton veshja e një gruaje? 220 mijë euro.
 
Në të gjitha dasmat e trevave shqiptare pëlqehet e njëjta muzikë, por traditat janë të ndryshme.

Organizatori i njohur i dasmave Elton Mehaj, i ftuar në “Why Not” nga Roza Lati ka zbuluar se sa të larta janë shpenzimet në Kërçovë, një vend i Maqedonisë me pjesën më të madhe të popullsisë shqipfolëse.

Ndërkohë që moderatorja po fliste për çmimet 5 mijë euro të fustaneve në fejesë, Eltoni tha:

Ke qenë në dasma në Kërçovë ndonjëherë?

A din sa kushton veshja e një gruaje? 220 mijë euro.

Kur kërkojnë nuse në Kërçovë, nëse nuk je i zoti të veshësh në dylyma të arit 220 mijë euro, atëherë nusen nuk ta japin.

Griezmann ëndërron ta fitojë Topin e Artë
Salihi: Transport e shujta falas për nxënësit dhe bashkëpunim për të mirën e shqiptarëve
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration