Në Dhërmi të Shqipërisë bie borë pas 20 vjetësh
Atraktive

Në Dhërmi të Shqipërisë bie borë pas 20 vjetësh

05.Jan.2019 11:04
0

Dhërmiu në jug të Shqipërisë është përfshirë në mot të ftohtë dhe pas 20 vjetësh ka rënë bora e parë në këtë fshat të Vlorës.

Mediat në Shqipëri kanë publikuar fotografi të Dhërmiut të mbuluar me borë, ndërsa gazeta “Panorama” raporton se kjo është bora e parë që ka rënë pas 20 vjetësh. 

Policia ka bastisur shtëpinë një ish ushtari të UÇPMB-së në Preshevë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration