Ndërron mendje agjenti i Hysajt: Është i vendosur të qëndroj te Napoli
Sport

Ndërron mendje agjenti i Hysajt: Është i vendosur të qëndroj te Napoli

24.Aug.2019 10:56
0

Elseid Hysaj ka qenë ndër lojtarët më të përfolur në tregun e transferimeve.

Mbrojtësi shqiptar u lidh me shumë skuadra të mëdha, por deri më tani nuk ka bërë askush ndonjë hap konkret për transferimin e tij.

Roma, Inter, Juventus, Tottenham Hotspur, Schalke 04 dhe Atletico Madrid ishin skuadrat e interesuara për shqiptarin.

Napoli nuk ka marrë asnjë ofertë që i ka kënaqur, kësisoj Hysaj pritet të mbetet në Sao Paolo.

Së paku kështu ka deklaruar agjenti i tij Mario Giuffredi për TMW.

“Hysaj është i vendosur të qëndroj te Napoli”, ka thënë shkurtimisht agjenti i lojtarit.

25-vjeçari ka një kontratë valide me Napolin deri në qershor të vitit 2021. /Telegrafi/

 

 

Vazhdon të digjet pylli më i madh tropikal në botë, Amazona
“Banda e shqiptarëve” vjedh 2 shkolla në Xhenova, 7 të arrestuar
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration