Napoli pëson humbje në shtëpi, mbetet në pjesën e dytë të tabelës
Sport

Napoli pëson humbje në shtëpi, mbetet në pjesën e dytë të tabelës

09.Feb.2020 17:16
0

Napoli ka pësuar humbje në shtëpi nga Lecce për të mbetur në pjesën e dytë të tabelës në Serie A.

Ekipi i Gennaro Gattusos pësoi 3 me 2 në kuadër të xhiros së 23-të në Itali.

Gianluca Lapadula realizoi dy golat e parë për mysafirët, teksa Mancosu me supergol arriti golin e tretë. Te Napoli shënuan Milik e Callejon.

Në tabelë, Napoli ka vetëm 30 pikë dhe është i 11-i.

Image
Vuçiq: Askush nuk mund të dalë me një plan për Kosovën e të thotë “merre ose lëre”
Si do të ndryshojnë aeroportet në 10 vjetët e ardhshme
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration