Mourinho dëshiron Ibrahimoviqin në Tottenham
Sport

Mourinho dëshiron Ibrahimoviqin në Tottenham

22.Nov.2019 13:18
0

Jose Muorinho dhe Zlatan Ibrahimoviq mund të bashkohen sërish.

 Tashmë trajneri i Tottenhamit, është duke e kërkuar me ngulm transferimin e suedezit, sipas mediave angleze, transmeton kp.

Ata kanë një marrëdhënie të shkëlqyeshme pune. Ibra më parë ka luajtur nën urdhëratë e Mourinhos, si në Inter ashtu edhe në Manchester United.

Ibrahimoviq mund ti shërbejë Mourinhos si zëvendësim për Harry Kane, duke parë edhe moshën e suedezi.

Mirëpo në garë për Ibrahimoviqin është futur edhe skuadra e Milanit, ku edhe vet lojtari e ka pohuar mundësin për një rikthim të mundshëm në “Sansiro”.

Microsoft: Cortana do të largohet nga iOS dhe Android
Shtëpia e Sterjo Spasses kthehet në muze
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration