Milano, të gjitha testet negative, nga sot seancat stërvitore “normale”
Sport

Milano, të gjitha testet negative, nga sot seancat stërvitore “normale”

25.May.2020 10:42
0

Në Milanello të gjitha testet e bëra për lojtarët kanë rezultuar negative.

Duke filluar nga sot stërvitjet do të shkojnë drejt normales, me punë në grup në radhët e plota dhe do të organizohen edhe ndeshjet e para.

Ky është lajmi i madh që mbërriti dje pasdite nga qendra sportive e Rossonerëve. Dje i gjithë grupi kishte një ditë pushimi pas një jave të ngjeshur në të cilën u kryen edhe dy seanca në ditë.

Vetëm Franck Kessie do të mungojë, i cili është akoma në karantinë pas kthimit nga Bregu i Fildishtë.

Në qendrën sportive të Carnago të Shtunën, disa lojtarë nga ekipi i Primavera gjithashtu punuan me ekipin e parë.

Me ekipin e parë të Milanit u bashkuan Stanga, Torrasi, Olzer, Tonin dhe Colombo.

Arsenal i bashkohet garës për Coutinho
Weber: BE-ja po e rikthen dialogun Kosovë-Serbi
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration