Milani dhe Interi në garë për yllin e Chelsea-t
Sport

Milani dhe Interi në garë për yllin e Chelsea-t

03.Apr.2019 18:23
0

Milani dhe Interi janë futur në garë për të nënshkruar me Pedron. Lajmi është konfirmaur nga "Daily Express", teksa skuadrat nga Milano do tentojnë ta afrojnë gjatë verës spanjollin në Serina A. 

Ndërkohë 31 vjeçari i cili është pjese e bluve prej vitit i skadon kontrata në qershor të vitit të ardhshëm.

Bonucci qëndron prapa komenteve për Keanin
Poeti rus dashuruar me Shkodrën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration