Mësohet përfundimisht e ardhmja e Marcelos
Sport

Mësohet përfundimisht e ardhmja e Marcelos

23.Feb.2019 15:54
0

Marcelo dhe Real Madrid divorcohen.

Mbrojtësi brazilian tashmë ka ndarë mendjen, ai dëshiron të largohet nga Real Madrid në fund të sezonit.

TeleMadrid raporton se lojtari këtë javë është takuar dy herë me drejtuesit e Real Madridit, duke kërkuar largimin nga ‘Santiago Bernabeu’.

 30 vjeçari e sheh të ardhmen në Serie A, duke kërkuar të bashkohet me Cristiano Ronaldon te Juventus.

Marcelo është pjesë e Real Madridit që nga viti 2007, dhe në 333 paraqitje i ka shënuar 25 gola.

Gjithsesi mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

Pas katër fitoreve radhazi, tottenhami u mposht nga Burnley
Kosova e moçme dokumentohet në profilin e profesorit norvegjez (FOTO)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration