Marku-Godor: Përfundon pas vetëm dy rundeve
Sport

Marku-Godor: Përfundon pas vetëm dy rundeve

24.Mar.2019 08:20
0

Florian Marku ka fituar meçin kundër boksierit nga Sllovakia, Ivan Godor, të shtunën mbrëma.

Luftëtari dhe boksieri nga Lushnja triumfoi ndaj kundërshtarit, i cili kishte një bilanc prej 20 fitoreve dhe 66 humbjeve, shkruan Insporti.

 

Edhe ashtu pritej triumfi i Markut, i cili e nokautoi tri herë kundërshtarin, derisa eventualisht fitoi pas vetëm rundit të dytë.

Meçi parshihej të zgjaste katër runde, por Markut i mjaftuan vetëm dy që ta siguronte fitoren.

 

Gjyqtari ndërpreu duelin në rundin e dytë, pasi Godor u nokautua plot tri herë brenda një periudhe të shkurtër.  

Mustafa: Mirënjohjen për Vuçiqin e mbështetën amerikanët, korigjimi i kufijve përkrahet (video)
Ministri i jashtëm i Gjermanisë: Vendimi për ta bombarduar Jugosllavinë ishte i drejtë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration