Manchester United i vendos çmim të lartë Lukaku-s
Sport

Manchester United i vendos çmim të lartë Lukaku-s

14.Jun.2019 15:25
0

Sipas asaj që është raportuar në shtypin anglez sot, Manchester United ka vendosur çmimin për sulmuesin e tyre belg Romulo Lukaku.

Raportet sugjerojnë se Manchester United është gati ta vlerësojë çdo ofertë prej 75 milion eurosh për sulmuesin belg; i cili mund të alarmojë Interin ose Juventusin që ta blejnë lojtarin.

Megjithatë, Juventusi thuhet se preferon një të sulmues të klasit dhe për këtë zgjedhja më e mirë do të ishte Lukaku.

 

Lukaku ndihmoi Belgjikën të përfundojë në vendin e tretë në Kupën e Botës verën e kaluar në Rusi dhe është i njohur për aftësinë e tij ‘vrastare’ para golit.

Konkurs për regjistrim në Universitetit Internacional të Novi Pazarit dega në Preshevë
​Stadiumi Kombëtar i Kosovës do të ketë kapacitet për 30 mijë tifozë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration