Man Utd ka një lajm tronditës për Pogban
Sport

Man Utd ka një lajm tronditës për Pogban

08.Oct.2018 11:56
0
Paul Pogba do të largohet nga Manchester United.
 
Mesfushori francez nuk dëshiron që të luaj nën urdhrat e Jose Mourinhos, andaj po e kërkon largimin.

Manchester United i ka bërë me dije Paul Pogbas se nuk do ta lejoj të largohet në janar, përcjell “lajmi.net”.

‘Djajtë e Kuq’ nuk duan ta humbasin atë në afatin e dimrit, pasi e dinë se nuk mund ta zëvendësojnë aq lehtë.

Kështu, Barcelona dhe Juventus, duhet të presin deri në verën e vitit 2019 për t’i marrë shërbimet e tij. /Lajmi.net/

Uji i aromatizuar: 4 kombinime të shijshme dhe efektet e secilit
Për serbët në Kosovë, “1.45 milionë euro në ditë nga Beogradi”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration