Lajm i madh nga Arbër Zeneli, gëzon Kombëtaren e Kosovës
Sport

Lajm i madh nga Arbër Zeneli, gëzon Kombëtaren e Kosovës

06.Aug.2019 08:42
0

“Tick tack tick tack” 

“Tick tack tick tack”
Mesfushori i kombëtares së Kosovës, Arbër Zeneli ishte lënduar në ndeshjen e qershorit ndaj Malit të Zi.

Zeneli tashmë pas operacionit pritet të mungojë së paku deri në fillim të vitit 2020. Por në rrjetet sociale anësori kosovar ka publikuar disa momente gjatë fazës rikuperuese.
Ai ka paralajmëruar se po punon për t’u rikthyer sa më shpejt.

“Tick tack tick tack”, ka shkruar Zeneli, duke paralajmëruar një rikthim në fusha të gjelbërta.

Babai i Zenelit kishte thënë se ylli i Kosovës do të bëjë stërvitje për tre javë dhe shpresohet në rikthimin sa më të shpejtë të tij.

Akterë të rëndësishëm në Kosovë i kanë parë hartat e shkëmbimit Kosovë-Serbi(video)
Mjaltë dhe kos, maska natyrale që ushqen lëkurën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration