Kushtrim Kadriu fiton përsëri për asamblenë e Gjilanit
Rajoni dhe Politika

Kushtrim Kadriu fiton përsëri për asamblenë e Gjilanit

23.Oct.2021 10:28
0
Lëvizja Qytetare Vatra ka arritur të sigurojë numrin e mjaftueshëm të votave që ia garantojnë asaj një mandat në Kuvendin Komunal të Gjilanit.
 
Vatra, është subjekt i dominuar nga gjenerata e re me një energji të madhe dhe punë të palodhshme.
 
"I falënderojmë të gjithë qytetarët që na kanë mbështetur dhe na kanë besuar me votën e tyre. Besimi i tyre për ne do të thotë përgjegjësi, të cilën do ta ushtrojmë me profesionalizëm maksimal në kuvendin komunal", ka thënë Kushtrim Kadriu, bartës i listës "vatra".
 
 
 
 
 
 
Ragmi Mustafa pritet në ministrinë e arsimit të Kosovës, studentët pa tarifa shkollore
Revista gjermane “Der Spiegel": Kujdes, në Ballkan kërcënon një konflikt i ri
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration