Kosnett: Me kohë, armiqtë mund të kthehen në miq
Rajoni dhe Politika

Kosnett: Me kohë, armiqtë mund të kthehen në miq

27.Feb.2019 08:14
0

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Phillip Kosnett, ka shkruar në profilin e tij në Twitter mbi raportet Kosovë-Serbi.

Diplomati amerikan theksoi:

“Me kohë, armiqtë mund të kthehen në miq”.

Kosnett duke i’u referuar raporteve mes dy vendeve theksoi:

“Kjo mund të arrihet duke diskutuar në mënyrë të ndershme të kaluarën e keqe, duke u fokusuar në të mirat që sjell bashkëpunimi për të ardhmën”.Image

Përvjetori i botimit të “Alfabetares së gjuhës shqipe” Moti sot në Kosovë Moti sot në Kosovë
Pse nuk na duan më kosovarët?!
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration