Kompania akuzohet për fuqizim të varfërisë me atletet e reja
Atraktive

Kompania akuzohet për fuqizim të varfërisë me atletet e reja

21.Sep.2018 13:50
0

Një kompani e modës është akuzuar për “fuqizim të varfërisë” pasi ka prodhuar atlete të mbështjella me ngjitës.

“Golden Goose” që për herë të parë dolën në shitje në vitin 2016, po shiten përsëri me dizajn dhe ngjyrë të re për 420 euro.

Këto atlete kanë nxitur reagime të mëdha në internet duke u akuzuar për fuqizim të varfërisë me dizajnin dhe çmimin e tyre.

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration