Komenti qesharak i futbollistit kosovar “pushton” Facebookun
Atraktive

Komenti qesharak i futbollistit kosovar “pushton” Facebookun

11.Sep.2018 09:09
0

Një koment i futbollistit Egzon Hoti në faqen zyrtare të klubit Ratkoci në Facebook ka “pushtuar” këtë rrjet social orëve të fundit.

Pas njoftimit të klubit të bërë të shtunën se “nesër të gjithë lojtarët duhet të jeni në stadium në ora 14:30, ku do të zhvillojmë ndeshjen e radhës kundër KF Behari, me fillim nga ora 15:30”, Hoti kishte komentuar “Zyrtare: Unë nuk vi, më ka dalë viza”. Me përgjigjen “suksese” nga klubi, vëmendja u shtua edhe më shumë.

Komenti bëri bujë dhe u bë lajm në mediat shqiptare, por kjo ka qenë vetëm shaka e futbollistit, sipas klubit.

Klubi Ratkoci ka bërë të ditur për Koha.net se lojtari është i gatshëm për ndeshjen e ardhshme, dhe komenti ka qenë vetëm shaka e s’ka të bëjë me vizë.

“Sigurisht që Egzon Hoti është pjesë e klubit tonë, edhe nesër kemi ndeshjen e radhës kundër KF Rahovecit dhe Egzoni do të jetë i gatshëm për ndeshje. Ajo që ka bërë bujë është një koment i tij më shumë si qesharak dhe nuk ka t’bëjë fare me vizë”, thuhet në përgjigjen e klubit.

Koha.net ka provuar të marrë përgjigje edhe nga Hoti, por deri tash një gjë e tillë ishte e pamundur.

Shuhen 4 paralele shqipe në shkollën e mesme në Bujanoc
BQK dhe Banka Botërore diskutojnë për zhvillimet e fundit në sistemin financiar
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration