Klopp ka një lajm të mirë për Shaqirin para ndeshjes me Arsenalin
Sport

Klopp ka një lajm të mirë për Shaqirin para ndeshjes me Arsenalin

02.Nov.2018 17:24
0

Jurgen Klopp ka konfirmuar mungesën e dy mesfushorëve për përballjen ndaj Arsenalit.

Trajneri gjerman ka thënë se Henderson dhe Keita ende nuk janë gati për lojë, por që shpreson në rikthimin e shpejt të tyre.

Në bazë të shumë parashikimeve, Shaqiri mund të startojë në derbin e nesërm.

Futbollisti kosovar pritet të jetë në fushë prapa treshes sulmuese, Salah-Mane-Firmino, bashkë me Milner e Wijnaldum.

Ndeshja derbi zhvillohet nesër duke filluar në orën 18:30.

Veseli: Le ta dinë të gjithë, edhe Vuçiqi, se ushtria e Kosovës po bëhet dhe kthim prapa s’ka
Calderon tregon pse dështoi marrëveshja Conte – Real Madrid
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration