Kjo është tavolina e së ardhmes,  do ju çoj direkt në vitin 2030 (video)
Shkencë dhe teknologji

Kjo është tavolina e së ardhmes, do ju çoj direkt në vitin 2030 (video)

17.Aug.2019 07:50
0

Tavolina e mençur quhet “Coosno”. Nga jashtë mund të duket e thjeshtë në formë të rrumbullakët, por brenda saj fshihet një frigorifer i cili mund të zë  68 pije.

Kjo tavolinë, po ashtu mund të kontrollohet edhe me anë të zërit. Dhe mbi të gjitha, tavolina është në gjendje të funksionoj edhe si mbushës i telefonit dhe paisjeve tjera, raporton “Unilad Tech”.

Gjami i saj mund të ndryshoj ngjyrat të cilat mund të i kontrolloni përmes telefonit.

Për më shumë shikoni videon më poshtë:

Arrihet marrëveshja në parim, Coutinho huazohet te Bayern Munich
Punëtorët nga Ballkani japin kontribut të madh për tregun gjerman të punës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration