Kjo është gruaja muslimane me 7 doktoratura, pesë djem dhe dy vajza (Video)
Atraktive

Kjo është gruaja muslimane me 7 doktoratura, pesë djem dhe dy vajza (Video)

10.Apr.2019 16:45
0

Shejha Moza bin Naser është njëra nga tri gratë e emirit të Katarit. Detyra e sajë kryesore është të kujdeset për shtatë fëmijët, respektivisht pesë djemtë dhe dy vajzat. Mirëpo krahas kësaj, Moza është e përkushtuar edhe ndaj mësimit. Për shkak të stilit dhe mençurisë, thuhet se është gruaja e preferuar e emirit të Katarit, kurse djali i saj edhe pse nuk është fëmiu i parë është shpallur trashëgimtar i fronit, transmeton Gazeta Lajm. Shejha Moza është prezente në të gjitha mediumet duke tërhequr vëmendjen e mbarë opinionit botëror. Bashkëshorte e emirit të Katarit është bë në vitin 1977 në moshë vetëm 18 vjeçare. Në atë kohë ka qenë studente në Universitetin shtetëror të Katarit.

Gjermania dhe Franca të hënën i bëjnë bashkë liderët e Ballkanit
Momenti kur vritet me kallashnikov serbi i përfshirë në vrasjen e Arkanit (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration